Hakkımızda

 

2002 yılında CANDAŞ İŞ ELBİSELERİ TEKS. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. olarak kuruluşu ile sektöre yeni bir soluk kazandıran ve bu alanda yeniliklerin öncüsü olarak uzun yıllardır tekstil sektörüne hizmet eden markamız ile bugünde aynı özveri ve güven ile çalışmaktayız.Düzce kaynaşlı mevkinde  bulunan fabrikamız ile güçlü kaliteli donanımlı üretimler yapmaktayız. Aynı zamanda İstanbul merkez ofisimiz ve mağazalarımız olmak üzere birçok il ve ilçede sizlerin ihtiyaçlarını gidermek kaliteli kumaşları işleyerek sizlerle buluşturmak için çalışmaya devam ediyoruz. İstanbul’da bulunan satış mağazalarımız ve online alışveriş (7-24) sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

VİZYONUMUZ
Kalitede Süreklilik, Uygun Fiyat, Karşılıklı Güven, Doğru Zamanlama ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

CANDAŞ İŞ ELBİSELERİ TEKS. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. olarak bir defada doğruyu yapma prensibini benimsedik.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ öncelikli tutarak;
Beklentilere uygun Güvenli, Ekonomik, Dayanıklı, Uzun Ömürlü, Doğru Zamanlı Estetik ürünler ve hizmet sunmak için kalite yönetim sistemimizi, ürün şartlarını ve prosesleri Sürekli iyileştirmek ana ilkemizdir.