100 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

İptal, İade Ve Değişim

İADE VE DEĞİŞİM

candastekstil.com’dan aldığınız ürünleri,teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturasını mutlaka içine koyarak üzerine anlaşma kodumuz 32928 yazarak CANDAŞ İŞ ELBİSELERİ ANLAŞMASI İLE karşı ödemeli olarak Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No:20/b  Şişli/İSTANBUL  adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. 14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz candastekstil.com‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 7-14 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve candastekstil.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

-Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden candastekstil.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için 0212 222 11 36 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

Kişiye özel tasarlanan(Nakış Vb) iade işlemleri gerçekleşmemektedir.

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ

Candastekstil.com’ dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de Müşteri Hizmetleri :(0212) 222 11 36 ile temasa geçerek iade yapabilirsiniz .Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.


İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

Değişim yapacağınız ürün candastekstil.com ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak  candastekstil.com’ üzerinden beğendiğiniz/ uyumlu olan herhangi bir ürünün değişimi sağlanır.